title
MİSYONUMUZ
Doğada çok nadir bulunan doğal kaynak tuzları, yeryüzünün en sağlıklı, kaliteli ve lezzetli tuzlarıdır. Mayi Tuz olarak bunun bilincindeyiz ve sağlığınız için en doğru seçim olan doğal kaynak tuzlarımızı hijyenik koşullarda lezzetinden ve saflığından ödün vermeden üreterek, memnuniyetinizi en yüksek seviyeye çıkarmayı amaçlıyoruz.
VİZYONUMUZ
Dünyanın en sağlıklı ve lezzetli tuzlarından biri olan doğal kaynak tuzumuzu, doğallığından, saflığından ve eşsiz lezzetinden ödün vermeden dünya sofralarına ulaştırmak.
HİKAYEMİZ
5000 yıllık doğallığını ve lezzetini günümüzde hala koruyan eşsiz kaynağımızı keşfettiğimizde aklımızda tek bir düşünce vardı. Tabi ki bu benzersiz lezzeti tüm doğallığını koruyarak sofralarınıza ulaştırmak!
Sonrasında bu eşsiz kaynağı insanlarla nasıl buluşturabiliriz, aynı zamanda onlara tuz tuzdur algısının aslında ne kadar yanlış olduğunu, asıl önemli olanın doğru ve doğal tuz tüketimi olduğunu nasıl öğretebiliriz diye düşündük.
Ve harekete geçtik. En doğal tuzu insanlara en doğru şekilde ulaştırmalıydık. 3 yılımızı ar-ge ve analiz yapmaya ayırdık ve 2018 yılında sağlam temellerle markamızı hayata geçirdik.
2018 yılından bu yana da doğanın bize en saf hali ile sunduğu bu tuzu hiçbir fabrikasyon işlemden geçirmeden, güneş ışığında kristalleştirip, hijyenik koşullarda paketleyerek sofralarınıza ulaştırıyoruz. Siz sofralarınızda Mayi Tuza yer verdikçe biz de size gönül vermeye devam ediyoruz.
BAKIŞ AÇIMIZ
ŞEFFAFLIK VE DÜRÜSTLÜK BİZİM İÇİN ÖNEMLİ
Güven her şeydir. Güveni sağlamanın en önemli yolu ise şeffaf ve açık iletişimdir. Bunun farkındayız ve bu yüzden sizlerle buluştuğumuz ilk günden itibaren her zaman sizlere karşı şeffaf ve açık olmaya özen gösterdik. Çünkü bize olan sevginiz her zaman tuzumuz gibi doğal, saf ve temiz kalsın istiyoruz.
SABIRLIYIZ
Doğal üretim yapmak, doğaya saygılı üretim yapmak zordur çünkü sabır ister. Fakat en güzel şeyler de zaten sabırdan sonra gelir. Bu yüzdendir ki tuzumuzun eşi benzeri yok. Çünkü doğal kaynak suyumuzun güneşte kristalleştirilmesinden paketlenmesine kadar her aşamada sabırlı ve özenli davranıyoruz, hiçbir şeyi aceleye getirmiyoruz.
İŞİMİZE SEVGİMİZİ KATIYORUZ
Sevgi dokunduğu her şeyi güzelleştiren bir sihirli değnek gibidir ve ne hayat ne de iş sevgisiz olmaz. Biz de üretmeyi, insanları sağlıklı ve lezzetli olanla buluşturmayı kısaca tüm zorlukları ve güzellikleri ile işimizi yapmayı ve yaparken de sevgimizi katmayı çok seviyoruz. Ürünlerimizin vazgeçilmez olmasının sebebi de işte bu!
ÇALIŞANLARIMIZA DEĞER VERİYORUZ
Sofralarınıza ulaştırabildiğimiz her bir tuz zerresinde üretiminden dağıtımına, operasyondan denetlemesine kadar her noktada emeği geçen çalışanlarımız bizim için çok önemli. Bu yüzden her zaman çalışanlarımızın yanlarında olabilmek, desteğimizi onlara hissettirebilmek ve onlarla bir aile olabilmek bizim için çok önemli.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR