Sürdürülebilirlik
Üretimde 0
Karbon Ayak İzi
Yer altından sıvı formda çıkan %100 doğal kaynak tuzumuzu üretirken doğal üretim yöntemleri kullanıyoruz. Tuzumuzu sera tipi havuzlarımızda, doğanın elçiliğinde yalnızca güneşte kurutarak üretiyoruz. Üretim aşamasında fabrikasyon işlem uygulamadığımız için doğaya 0 karbon ayak izi bırakıyoruz.
Geri Dönüşüme Destek
Üretim tesisimizde, Kırıkkale fabrika satış mağazamızda ve merkez ofisimizde tekrar kullanıma uygun olan bütün atıklarımızı tekrar kullanmaya, uygun olmayanları ise atık ayrıştırma yaparak geri dönüşüme destek olmaya özen gösteriyoruz.
Daha Az
Plastik Kullanımı
Doğanın ve doğal kaynaklarımızın öneminin ve değerinin farkındayız. Doğayı korumak için de her geçen gün çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bu yüzden 2 kg kova ambalajlarımızı, kapaklı doypackler ile değiştirerek 2 kg ürünlerimizde plastik kullanımını %50 azalttık.
Geri Dönüşüme Uygun Ambalaj
Doğayı korumanın öneminin farkında olduğumuz için ambalajlarımızda geri dönüşüme uygun ambalajlar tercih ediyoruz. Sofrada öğütme 500 gr ve öğütülmüş sofra tuzu 600 gr tuzlarımızda metal plaka nedeniyle geri dönüşüme uygun olmayan ambalajlarımızı değiştirdik, onların yerine geri dönüşüme uygun kutu ambalajlarımıza geçiş yaptık.
Yeniden Kullanılabilir
Ambalaj
Öğütülmüş sofra tuzu 250 gr, sofrada öğütme tuzu değirmenli 110 gr ve tüm 150 ml sprey tuz çeşitlerimizin ambalajları tekrar doldurulabilir ve kullanılabilir ambalajlardır. Öğütülmüş ve sofrada öğütme tuzlarımızı 250 gr ve 110 gr ambalajlarımızı tekrar doldurmak için kullanabilir, 150 ml spreylerimizi de dilerseniz 1000 ml sıvı tuzumuz ile tekrar doldurabilir dilerseniz de evinizde farklı amaçlar için kullanabilirsiniz.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR