Free Shipping on All Orders Over 200₺
You have no items in your shopping cart.

Mayi Tuz Sunum Kasesi

Tamamen el yapımı olan Mayi Tuz sunum kasesi, sofralarınıza güzellik katmak için özel olarak tasarlandı. Mayi Tuz tüm minerallerini topraktan aldığı için materyal olarak toprak tercih edildi ve yer küre şekli verildi, mavi rengi ise kaynak suyunun saflığını ve berraklığını temsil ediyor.
89.90 ₺
69.90 ₺
Description

Özellikleri

  • Seramik
  • 50 gr kapasite
  • Çap:7,5 cm 
  • Yükseklik 8,5 cm

Mine Sipahi

Mayi tuz seramik koleksiyonunu elleriyle şekillendiren seramik sanatçısı, toprağın bütün gizemini, enerjisini formlarıyla gözler önüne sererken, fonksiyonel seramikleriyle hayatımızın anlarında kullanım sunuyor.
Tasarımlarını şekillendirdikten sonra, her defasında toprağın ateşle değişimine tanıklık etmenin heyecanını yaşayan sanatçı, her bir parçayı elle sırlamaktadır, bu da her parçayı tek ve özel kılmaktadır. Tasarım ruhunu tamamlayan sır renk seçenekleri ile doğadaki su, tuz, toprak ve kaya gibi öğelerin tonları seramiklerinde hayat buluyor.

products.productreviewsfor
  • Only registered users can write reviews
*
Bad
Excellent
Kullanıcı Yorumu
Başka rengi var mı? Siyah ya da antrasit
From: Sema | Date: 1/31/2020 7:43 PM
Was this review helpful? / (0/0)
Customers who bought this item also bought

Salamura Tuzu (Sofrada Öğütme Tuzu) 2000 gr

27.90 ₺

İri taneli granül yapıdaki kaynak tuzumuzun 2 kg olanıdır. %100 doğal kaynak suyu tuzundan, rafine edilmeden sera tipi havuzlarda üretilmiştir. Rafine edilmediği için içerisinde nem önleyici ve beyazlatıcı gibi kimyasal maddeler içermez. Lityum, vanadyum, demir, magnezyum ve kalsiyum gibi insan sağlığına faydalı 84 farklı mineral bulundurur. Erimeyen madde oranı 0’dır. İyot ilavesi yapılmamıştır.

Sales Points