Tüm 100₺ Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz

%10 Hoşgeldin İndirim Kod: hosgeldin10

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.

Mayi Tuz Sunum Kasesi

Tamamen el yapımı olan Mayi Tuz sunum kasesi, sofralarınıza güzellik katmak için özel olarak tasarlandı. Mayi Tuz tüm minerallerini topraktan aldığı için materyal olarak toprak tercih edildi ve yer küre şekli verildi, mavi rengi ise kaynak suyunun saflığını ve berraklığını temsil ediyor.
89,90 ₺
69,90 ₺
Ürün Bilgileri

Özellikleri

  • Seramik
  • 50 gr kapasite
  • Çap:7,5 cm 
  • Yükseklik 8,5 cm

Mine Sipahi

Mayi tuz seramik koleksiyonunu elleriyle şekillendiren seramik sanatçısı, toprağın bütün gizemini, enerjisini formlarıyla gözler önüne sererken, fonksiyonel seramikleriyle hayatımızın anlarında kullanım sunuyor.
Tasarımlarını şekillendirdikten sonra, her defasında toprağın ateşle değişimine tanıklık etmenin heyecanını yaşayan sanatçı, her bir parçayı elle sırlamaktadır, bu da her parçayı tek ve özel kılmaktadır. Tasarım ruhunu tamamlayan sır renk seçenekleri ile doğadaki su, tuz, toprak ve kaya gibi öğelerin tonları seramiklerinde hayat buluyor.

Ürün Değerlendirmeleri
  • Sadece kayıtlı kullanıcılar değerlendirme yazabilir
*
Kötü
Mükemmel
Bu ürünü alanlar, bunları da aldılar

Öğütülmüş Sofra Tuzu 10kg

115,50 ₺ 90,00 ₺

İçindekiler; İnsan sağlığına faydalı Lityum, Vanadyum, Demir, Kalsiyum, İyot vb. 84 mineralleri içeren, Kırıkkale, Delice bölgesindeki doğal kaynak suyu tuzundan, katkı maddesi ilave edilmeden elde edilmiştir.

Salamura Tuzu (sofrada öğütme tuzu) 2 kg

24,90 ₺

İri taneli granül yapıdadır. 500 gr sofrada öğütme tuzumuzun 2 kg ambalajlı halidir. Salamura olarak kullanıldığı gibi yemeklerde de kullanılabilir.

Satış Noktaları
Instagram