Tüm 150₺ Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.

Mayi Tuz 4. Gastromasa Gastronomi Etkinliğinde İlgi

Mayi Tuz 4. Gastromasa Gastronomi Etkinliğinde İlgi

Dünyaca ünlü gastronomi yıldızları 17 Kasım’da Wyndam Grand İstanbul Levent Hotelde yapılan 4. Gastromasa Gastronomi Etkinliğinde bir araya geldi. Dünyanın en başarılı şeflerinin bir araya geldiği etkinliğe katılan Mayi Tuz, ender bulunan bir doğal kaynak tuzu olarak zengin içeriği ve kalitesi ile ünlü şeflerin beğenisini kazandı. 

Başarılı şeflerin hünerlerini sergilediği etkinlikte yerli yabancı birçok şefin yemeğine lezzet katan Mayi Tuz, tadı ve lezzeti yanında sağlıklı oluşu ile de yerli yabancı medya gastronomi uzmanlarının dikkatini çekti. 

Michelin Yıldızlı Şefler Mayi Tuzu Çok Beğendi 

Gastromasa konferansında Mayi Tuzu deneyerek hakkında bilgi alan Michelin yıldızlı şefler Mayi Tuzu çok beğendi. Özellikle üretim şekline ve zengin mineral içeriğine hayran kalan ünlü şef ve gastronomi uzmanları, dünyada ender bulunan doğal kaynak tuzunun sağlıklı olmanın yanında ne denli lezzetli olduğuna da tanık oldu. 

Şef Alex Atala, şef Davidde Oldani, Angel Leon, Rus mutfağının önde gelen temsilcisi şef Vladimir Mukhin Mayi tuzu takdir etti. Rusya ve Amerika’da birçok ünlü restoranın sofralarında yer alan Mayi Tuz, Gastromasa konferansında doğal kaynak tuzunun rafine tuzdan kalite ve lezzet olarak ne denli farklı olduğunu gözler önüne serdi. 

Mayi Tuz Yıldız Şeflerden Tam Not Aldı 

Kristalize edilmeden en doğal hali ile tüketicinin sofrasına ulaşa Mayi Tuz yıldız şeflerden tam not aldı. Yemeklere lezzet katan tuzun 84 çeşit mineral içermesi ve güneş enerjisi ile kurutularak el değmeden paketlenmesi yıldız şeflerin oldukça ilgisini çekti. Tansiyondan şeker ve kolesterole, kas, sinir sistemi, sindirim ve boşaltım sisteminden kalp damar sağlığına kadar birçok rahatsızlıkta adeta şifa dağıtan Mayi Tuzu bundan böyle mutlaka kullanacaklarını dile getirdiler. 

Sağlıklı, Kaliteli ve %100 Doğal Bir Tuz Olan Mayi Tuz İlgi Gördü 

Dünyaca ünlü gastronomi şeflerini ağırlayan Gastromasa Gastronomi Etkinliğinde Mayi Tuzun yakından tanınması ve ünlü şefler tarafından tadılması dikkat çekiciydi. Oldukça fazla ilgi gören Mayi Tuz, bir tuzun ne denli sağlıklı olabileceğini kanıtladı. %100 doğal bir tuz olarak lezzet yanında sağlığa da önem veren ünlü şefler Mayi Tuzu tadarak kararını verdi. Bundan böyle restoranlarının çok daha fazla ilgi göreceğini dile getirerek, müşterilerin sağlığını düşünen işletmeler olarak Mayi Tuz kullanacaklarını dile getirdi. 

Konferansa katılan ünlü şef ve medya gastronomi uzmanları, yemeklerin olmazsa olmazı tuzun ne denli zengin bir içeriğe sahip olabileceğini Mayi Tuzda gördü. 84 çeşit minerale sahip Mayi Tuz %100 doğal kaynak tuzu olarak tüm dünyada tanınmaya başlıyor. Özellikle ünlü restoranlar artık Mayi Tuzu tercih ediyor.

Sera tipi havuzlarda hijyenik şartlarda üretilip güneş enerjisi ile kurutularak el değmeden paketlendiğini öğrendiğimiz Mayi Tuz, hiçbir zararlı katkı maddesi içermeyen sağlıklı ve kaliteli bir tuz olarak her geçen gün çok daha fazla rağbet göreceğe benziyor.

Yorumunu bırak
Satış Noktaları