Free Shipping on All Orders Over 200₺
You have no items in your shopping cart.

Iodised Grinded Table Salt

Obtained from spring water salt comes from the region of Kırıkkale, Delice, contains iodine, magnesium, vanadium, iron minerals which are beneficial for human health.
16.90 ₺
Description
  • %Naturel
  • Additive-free
  • Non-Refined
  • Rich in mineral
products.productreviewsfor
  • Only registered users can write reviews
*
Bad
Excellent
Gerçekten Doğal
Kullanmaya başladığımdan beri mineral açısından zenginliği ile hem yemeklerde lezzet daha iyi oldu hemde vücudumda kullanım süresi arttıkça gerekli iyot ve mineral alımı ile farklılıklar başladı. Tüm mayi tuz çalışanlarına gönülden teşekkür ediyorum.
From: Reyhan | Date: 11/20/2018 9:45 PM
Was this review helpful? / (4/0)
İyotlu Sofra Tuzu
İlk aldığım günden beri mutfağımdan eksik olmuyor. Hem mineral bakımından zenginliği hemde lezetti yemeklerime tat katıyor. Çok memnunum.Herkese öneriririm.
From: Büşra | Date: 11/23/2018 6:36 PM
Was this review helpful? / (2/0)
Tuza dair hersey bu isim altında
Tuzların cogu zman insan saglıgına zararlı oldugu bu devirde sizlern ugrası ile hem saglıga daha yararlı ve daha saf halini görmüş olduk ürünler gayet guzel ve saglık dolu emegi gecen sizlere cok cok teşekkür ederiz herkese tavsiyemiz😇
From: Yasin | Date: 11/23/2018 10:57 PM
Was this review helpful? / (0/0)
Bu tuz baska 🤔
İlk tadımında kendini belli edior yemeklerin tam anlamıyla tadı tuzu geldi diyebiliriz ayrıca müşteri memnuniyeti ön safhada tesekkürler😉
From: Mükremin | Date: 11/23/2018 11:02 PM
Was this review helpful? / (1/0)
Tavsiye ederim
Tavsiye üzerine aldım deneme amaçlı çok memnun kaldım. Deneyin eminim diger kullandığınız tuzlarla arasındaki farkı hissedeceksiniz.
From: Mehmet | Date: 12/4/2018 9:47 AM
Was this review helpful? / (1/1)
Tuz deyip geçmemek lazımmış
Tuz deyip baside almamak gerekirmiş. Bu tuzu kullanmaya başladıktan sonra vucud direncimde ciddi fark oldu. Harbiden Mükemmel
From: Sümeyye | Date: 12/7/2018 11:38 AM
Was this review helpful? / (1/0)
Teşekkürler
Tuzun böyle tatlı olduğunu bilmezdim tuzlu şekerinizi yemeden önce, ikramın en tatlısı, tuzun en tatlı hali 🤗 siz de çok tatlısınız, teşekkürler. Emeğinize sağlık!
From: Betül | Date: 12/19/2018 2:53 PM
Was this review helpful? / (0/0)
Mükemmel
Mayi tuza bayılıyorum tek kelimeyle harika
From: Hanife | Date: 12/22/2018 2:54 PM
Was this review helpful? / (0/0)
Mükemmel
Böyle doğal lezzetli bir tuz daha önce tatmadık yemeklerimin tadı değişti kramplarım azaldı teşekkürler mayi tuz
From: Zahide | Date: 1/12/2019 9:04 PM
Was this review helpful? / (0/0)
Kullanıcı Yorumu
İki arkadas spora basladıktan sonra arastırdık ve mayi tuzu bulduk bizi cezbeden rafine olmamıs mineralden yüksek ve doğal olmasıydı ayrıca kullandıktan sonra gercek tuz yediğimizin farkına vardık inşallah hep bu kalitede gidersiniz kolay gelsin
From: Cenker | Date: 11/17/2019 10:37 PM
Was this review helpful? / (0/0)
Kullanıcı Yorumu
Ben kanser tedavisi görüyorum nerde doğal yiyecek varsa onu kullanmaya çalışıyorum.sizin tuzu basında izledimve kullanmaya başladım bir süre sonra calsiyum değerlerim yükseldi . calsiyumun azlığı zarar iken fazlasınında zarar olduğunu öğrendim. benim gibi hastaların kullanırken dikkat etmelerini önerririm.
From: GÜLTEN | Date: 12/16/2019 12:34 PM
Was this review helpful? / (0/0)
Kullanıcı Yorumu
Ürün elime az once ulaştı henüz kullanmadım yorumlara bakarak almıştım. Ancak şunu söyleyebilirim ki paketleme kötüydü ürünlerin  yalnizca etrafı patpatlarla sarılmış üst ve alt tarafları sarılmamış. 5 adet siparis veristim ürünün birinin kapagi kırılmış ve dökülmüş
From: Duygu | Date: 7/29/2020 4:25 PM
Was this review helpful? / (1/0)
Customers who bought this item also bought

Grinding Table Salt Granulated)

14.90 ₺

İri taneli granül yapıdaki kaynak tuzumuz, %100 doğal kaynak suyu tuzundan, rafine edilmeden sera tipi havuzlarda üretilmiştir. Rafine edilmediği için içerisinde nem önleyici ve beyazlatıcı gibi kimyasal maddeler içermez. Lityum, vanadyum, demir, magnezyum ve kalsiyum gibi insan sağlığına faydalı 84 farklı mineral bulundurur. Erimeyen madde oranı 0’dır. İyot ilavesi yapılmamıştır.

Sofrada Öğütme Tuzu 400 gr (yaprak)

24.50 ₺

Doğal kaynak suyunun buharlaşma anında suyun yüzeyinde oluşan kristalidir, sofrada öğütme tuzuna göre daha yumuşak yapıdadır ve tuzluluk oranı daha düşüktür. Tuz tüketim şeklinize göre değirmenle veya elinizle ufalayarak kullanabilirsiniz. Rafine edilmediği için içerisinde nem önleyici ve beyazlatıcı gibi kimyasal maddeler içermez. Lityum, vanadyum, demir, magnezyum ve kalsiyum gibi insan sağlığına faydalı 84 farklı mineral bulundurur. Erimeyen madde oranı 0’dır. İyot ilavesi yapılmamıştır.

İyotlu İnce Kaynak Tuzu 250gr (tuzluklu)

11.50 ₺

Perfect for your table, or use during cooking in a refillable and adjustable mill.

Mill Grinder Salt 110gr

17.90 ₺

Perfect for your table, or use during cooking in a refillable and adjustable mill.

Sales Points