Mayi İle Daha İyi Yaşam: Alkali Su ile Yoga ve Sound Healing Deneyimi

Mayi İle Daha İyi Yaşam: Alkali Su ile Yoga ve Sound Healing Deneyimi

MAYİ İLE DAHA İYİ YAŞAM: ALKALİ SU İLE YOGA VE SOUND HEALING DENEYİMİ

Dünyanın en sağlıklı tuz çeşidi olan ve ülkemizde Kırıkkale Delice bölgesinde üretilen coğrafi işaret tescilli %100 doğal Delice Kaynak Tuzunu sofralarınıza ulaştıran Mayi Tuz ailesi olarak, markamızın kurulduğu günden bu yana insanları doğru tuz konusunda bilinçlendirmeye çalışıyoruz. Tuz tuzdur algısının aslında ne kadar yanlış olduğunu, uzak durulması gereken tuzların rafine tuzlar olduğunu, sağlığımız için doğal tuz kullanımın büyük önemi olduğunu insanlara anlatıyoruz.

Bunu yaparken de her zaman markamızı ve ürünlerimizi geliştirerek ileri doğru adım atmayı sürdürüyoruz. Bu noktada ambalajlarımız, tasarımlarımız ve birbirinden inovatif ürünlerimiz ile farkımızı ortaya koyuyoruz.

Mayi Sıvı Tuzlar da inovatif ürünlerimiz arasında en büyük öneme sahip tuzlarımız. Sade sprey tuzumuz yer altından çıkan doğal sıvı tuzun direkt paketlenmesi ile üretilir. Sıvı tuzumuz, doğal sole özelliği taşımaktadır.

PEKİ SOLE NEDİR?

Suyun negatif ve pozitif iyonlarının, tuzun negatif ve pozitif iyonları ile birleşir ve bu sayede iyonlar sıvı hale geçer. Suyun ve tuzun geometrik yapısı bu esnada değişir. Ortaya çıkan bu yeni sıvı artık ne sudur ne de tuz. Su ve tuz birleşince yaşam doğar, ortaya çıkan bu enerjiye de enerji denizi derler. Artık elementler özgür rezonans durumlarından dolayı kutuplaşmaktan vazgeçmiş ve daha yüksek enerji formuna ulaşmıştır.

Enerji seviyesi yükselen sole, her sabah düzenli olarak tüketildiğinde vücudumuzun da enerji seviyesini artırır. Güne daha zinde başlamamıza yardımcı olurken bağışıklık ve sindirim sistemimizi destekler. Aynı zamanda vücudumuzu içerden nemlendirmeye ve toksik yüklü atıkların çözülmesine, kısaca daha iyi yaşamaya yardımcı olur.

İşte bu yüzden biz de “Mayi ile Daha İyi Yaşam” dedik ve harika bir etkinliğe imza attık. Önce alkali sularımızı içerik enerjimizi tazeledik. Sonrasında sevgili Zeynep Kemaloğlu’nun yoga pratiği ve eşsiz sound healing çalışması ile ruhumuzu ve bedenimizi rahatlatarak hafifledik. Yoga esnasında kullandığımız lavantalı göz bantları ile stresimizi minimum seviyeye düşürdük.

Rahatlatıcı ve huzur verici birkaç saatin sonunda enfes bir kahvaltı deneyimi yaşadık. Tamamen tuzsuz hazırlanan kahvaltı kaselerimizi, sıvı tuzumuzun birbirinden güzel aromaları ile lezzetlendirdik.

Lezzettin, sağlığın, huzurun, rahatlamanın ve sohbetin bol olduğu etkinliğimize, 50 misafirimiz ile birbirinden unutulmaz anılar edinerek, harika bir gün geçirdik.  

 

 

 

Etiketler: alkali su, sound healing, yoga, iyi yaşam, sağlıklı yaşam
Temmuz 12, 2023
Listeye dön
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR