Tüm 150₺ Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.

9'lu Sıvı Tuz Paketi

%28 tuzluluk oranına sahip, sıvı tuzun kurutulması ile beraber sofralık tuz elde edilen , doğrudan kaynağın kendisi olan mineralden oldukça zengin 9 lu Mayi sıvı tuz! Bu paketi hem deneyimlemeniz hem de sevdikleriniz ile paylaşmanız için sizlere özel oluşturduk .
224,10 ₺
199,90 ₺
Ürün Bilgileri

İçindekiler;

9 adet 1000 ml Sıvı Tuz

Kullanımı Alanları:

1 lt suya 1 tatlı kaşığı ekleyerek suyunuzu alkali hale getirebilirsiniz. 

İçeriğindeki minerallerden dolayı sabahları aç karnına içildiğinde gün boyu enerji sağlar, akşam aç karnına yatmadan önce içildiğinde ise uykuyu destekler.

Ağız sağlığınız için destekleyici ürün olarak gargara yapabilirsiniz.

%100 doğaldır, hiç bir katkı maddesi bulunmaz.

 

 

Ürün Değerlendirmeleri
  • Sadece kayıtlı kullanıcılar değerlendirme yazabilir
*
Kötü
Mükemmel
Bu ürünü alanlar, bunları da aldılar

Sıvı Tuz Sprey 150 ml

18,90 ₺ 16,90 ₺

Fay kırığından çıkan sıcak su hattı, milyarlarca ton kristal kaya tuzlarının içinden geçip, toprak minerallerini de bünyesine alarak yeryüzüne çıkar. %28 tuzluluk oranında olup, zengin minerallere sahiptir.

İyotlu İnce Kaynak Tuzu 2000 gr

28,90 ₺

Sofrada öğütme iri taneli tuzumuzun değirmende öğütülmüş iyottan zenginleştirilmiş ince halidir. Sofralarınızda güvenle kullanabilirsiniz.

İyotlu İnce Kaynak Tuzu 250gr (tuzluklu)

11,50 ₺

Sofrada öğütme iri taneli tuzumuzun değirmende öğütülmüş ince halidir. Ambalajı tuzlukludur, kullanım miktarınıza göre kapağının delik boyutlarını ayarlayabilirsiniz.

Değirmen 110gr

17,90 ₺

İçindekiler; İnsan sağlığına faydalı Lityum, Vanadyum, Demir, Kalsiyum, İyot vb. 84 mineralleri içeren, Kırıkkale, Delice bölgesindeki doğal kaynak suyu tuzundan, katkı maddesi ilave edilmeden elde edilmiştir.

Satış Noktaları
Instagram