Free Shipping on All Orders Over 200₺
You have no items in your shopping cart.

Öğütülmüş Sofra Tuzu 5 kg

Sofrada öğütme iri taneli tuzun, taş değirmende öğütülerek üretilmiş ince yapıdaki halidir. %100 doğal kaynak suyu tuzundan, rafine edilmeden sera tipi havuzlarda üretilmiştir. Rafine edilmediği için içerisinde nem önleyici ve beyazlatıcı gibi kimyasal maddeler içermez. Lityum, vanadyum, demir, magnezyum ve kalsiyum gibi insan sağlığına faydalı 84 farklı mineral bulundurur. Erimeyen madde oranı 0’dır. İyot ilavesi yapılmamıştır.
65.90 ₺
59.90 ₺
Description

 

Nasıl Kullanılır?

Tuzluklarda kullanım için idealdir. Yemeklerinizde ve sofranızda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Not: Minerallerin kaybolmaması için kaynayan yemeğe değil, kaynadıktan sonra yemeklerinize tuz eklemenizi öneriyoruz.

products.productreviewsfor
  • Only registered users can write reviews
*
Bad
Excellent
Kullanıcı Yorumu
Bu ürünü PTT AVM den alıp kullanıyorum çok güzel mükemmel bir tuz emeğinize yüreğinize sağlık
From: İsmail | Date: 8/20/2020 3:18 PM
Was this review helpful? / (1/0)
Kullanıcı Yorumu
İlk kez aldım. Yemeklere lezzet geldi. Çok memnunuz.
From: Elif İlayda | Date: 4/8/2021 12:23 PM
Was this review helpful? / (1/0)
Kullanıcı Yorumu
2019 yılından itibaren ailece mayi tuzu kullanıyoruz çok memnunuz tuz için oldukça lezzetli, market tuzları gibi acı bir tadı yok kaliteli bir tuz sağlıklı yaşam için mayi tuzunu çevremdeki kişilere tavsiye ediyorum.
From: Ömer | Date: 4/21/2021 5:20 PM
Was this review helpful? / (0/0)
Customers who bought this item also bought

İyotlu İnce Kaynak Tuzu 2000 gr

29.90 ₺

Taş değirmende öğütülerek üretilmiş, ince yapıdaki sofra tuzunun 2 kg’lık halidir. Ekstra iyot ilavesi yapılarak iyot oranı artırılmıştır. %100 doğal kaynak suyu tuzundan, rafine edilmeden sera tipi havuzlarda üretilmiştir. Rafine edilmediği için içerisinde nem önleyici ve beyazlatıcı gibi kimyasal maddeler içermez. Lityum, vanadyum, demir, magnezyum ve kalsiyum gibi insan sağlığına faydalı 84 farklı mineral bulundurur. Erimeyen madde oranı 0’dır.

Salamura Tuzu 5 KG

65.90 ₺ 59.90 ₺

%100 doğal kaynak suyu tuzundan, rafine edilmeden sera tipi havuzlarda üretilmiş 5 kg’lık salamura tuzudur. Rafine edilmediği için içerisinde nem önleyici ve beyazlatıcı gibi kimyasal maddeler içermez. Lityum, vanadyum, demir, magnezyum ve kalsiyum gibi insan sağlığına faydalı 84 farklı mineral bulundurur. Erimeyen madde oranı 0’dır. İyot ilavesi yapılmamıştır.

Salamura Tuzu (Sofrada Öğütme Tuzu) 2000 gr

27.90 ₺

İri taneli granül yapıdaki kaynak tuzumuzun 2 kg olanıdır. %100 doğal kaynak suyu tuzundan, rafine edilmeden sera tipi havuzlarda üretilmiştir. Rafine edilmediği için içerisinde nem önleyici ve beyazlatıcı gibi kimyasal maddeler içermez. Lityum, vanadyum, demir, magnezyum ve kalsiyum gibi insan sağlığına faydalı 84 farklı mineral bulundurur. Erimeyen madde oranı 0’dır. İyot ilavesi yapılmamıştır.

Liquid Spring Salt 1000 ml

24.90 ₺

%100 doğal kaynak suyu tuzunun hiçbir işlemden geçirilmeden, rafine edilmeden sadece temizlenerek paketlenmiş halidir. Rafine edilmediği için insan sağlığına zararlı kimyasal maddeler içermez. Lityum, vanadyum, demir, magnezyum ve kalsiyum gibi insan sağlığına faydalı 84 farklı mineral bulundurur. Erimeyen madde oranı 0’dır. İyot ilavesi yapılmamıştır.

Sales Points